DUCHOWE ROZWIĄZANIA Deepak Chopra

DUCHOWE ROZWIĄZANIA Deepak Chopra

duchowe rozwiązania.jpg

Życie pełne jest wyzwań, zarówno wielkich, jak i małych.

Rozwiązanie problemów z nimi związanych staje się możliwe dzięki rozwojowi naszej duchowości.

W trakcie całej swojej kariery zawodowej, jako lekarz, nauczyciel i autor licznych bestsellerów, Deepak Chopra otrzymywał i nadal otrzymuje tysiące pytań od osób, które stają przed najróżniejszymi życiowymi wyzwaniami. Ludzie ci pragną wiedzieć:

– w jaki sposób wieść bardziej satysfakcjonujące życie?

– Jak przezwyciężać problemy w związkach z innymi ludźmi oraz trudności natury osobistej?

– Jak najlepiej radzić sobie z pasywnie agresywnym przyjacielem?

– Jak przezwyciężyć stagnację w życiu zawodowym i przyspieszyć rozwój kariery?

– Jak w świecie, w którym tyle rzeczy nas rozprasza i stresuje, znaleźć czas na medytację?

Pośród wszystkich tych pytań skrywają się odpowiedzi, które czekają na nasze odkrycie.

W tej niezwykłej książce, Chora pokazuje nam, w jaki sposób możemy poszerzyć naszą świadomość, co stanowi klucz do skutecznego radzenia sobie z wszelkiego rodzaju problemami i konfliktami, jakie napotykamy na naszej drodze. `Cała tajemnica polega na tym, że poziom danego problemu nigdy nie znajduje się na poziomie jego rozwiązania`, twierdzi Chopra. Wznosząc naszą świadomość do poziomu rozwiązania, możemy przekształcić problemy w okoliczności sprzyjające naszemu rozwojowi. Chopra prowadzi czytelnika do poznania tego, co określa on mianem `prawdziwego ja`, w którym spokój ducha, jasność umysłu i mądrość służą nam za przewodnika w chwilach kryzysu i zwątpienia. Dla Chopry, duchowość to przede wszystkim sprawa stanu naszej świadomości, nie zaś dogmatów religijnych czy polegania na konwencjonalnych wyobrażeniach Boga. `Nie ma większej siły pozwalającej nam na osiąganie sukcesu w życiu oraz stały rozwój osobowy niż nasza własne świadomość.` Udzielając mnóstwa praktycznych rad, Duchowe rozwiązania dostarczają nam narzędzi oraz zapoznają nas ze strategiami postępowania, dzięki którym, wykorzystując naszą wewnętrzną siłę, z powodzeniem uda nam się stawić czoła życiowym wyzwaniom, a także mieć poczucie celu i prawdziwego spełnienia w życiu.

`Wspaniałe rady praktycznie na każdy temat, udzielane przez prawdziwego mistrza duchowego. Trudno wyobrazić sobie coś lepszego i do tego napisanego w bardziej przystępny sposób. Uwielbiam tę książkę.`

– Wayne W. Dyer

 

Zanim przystąpimy do rozwiązywania wewnętrznych konfliktów świata, w którym żyjemy, powinniśmy najpierw, z pełnym zaangażowaniem i oddaniem, zająć się naszymi własnymi wewnętrznymi problemami – kierunek, w którym powinniśmy podążyć, wskazuje nam ta oto książka.

– Dylan Ratigan

Deepak Chopra (ur. 1946) – lekarz, pisarz i filozof, pochodzenia indyjskiego.

Napisał ponad 45 książek. Jego książki zostały przetłumaczone na 35 języków i wydane w łącznym nakładzie ponad 20 mln egzemplarzy.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s