NAUKA JĘZYKÓW ANGIELSKI

ANGIELSKI PRACA ZA GRANICĄ +2CD

Angielski. Praca za granicą to pozycja przeznaczona dla osób znających podstawy języka i średnio zaawansowanych. Skierowany jest do osób, które planują wyjazd do pracy w Wielkiej Brytanii, Irlandii, innych krajów Unii Europejskiej, a także USA.

Kurs składa się z podręcznika i dwóch płyt CD audio. Książka jest podzielona na 14 lekcji tematycznych uczących słownictwa związanego z takimi zawodami jak: opiekunka dzieci i osób starszych, pracownik budowlany, elektryk, kelner, pokojówka, kierowca itd.

Podręcznik zawiera wyrażenia z tłumaczeniami, praktyczne dialogi i rozmówki oraz wstęp gramatyczny z ćwiczeniami. Na końcu umieszczono słowniczek angielsko-polski i polsko-angielski z ponad 1000 specjalistycznych angielskich haseł.

ANGIELSKI KURS PODSTAWOWY. 3 EDYCJA. KSIĄŻKA + 3 PŁYTY CD + PROGRAM

Zacznij mówić i czytać po angielsku!

W najnowszym wydaniu unikalnego kursu dla początkujących znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do samodzielnej i skutecznej nauki: obszerny podręcznik w nowoczesnej szacie graficznej, nagrania native speakerów z tłumaczeniami oraz wciągające ćwiczenia w programie komputerowym.

Książka:

• 36 ciekawych lekcji – poznaj słownictwo i podstawy gramatyki,

• 1500 słów, wyrażeń i zdań przydatnych na co dzień – zrób zakupy, kup bilet, zapytaj o drogę,

• teksty, dialogi, ciekawostki oraz słowniczek angielsko-polski,

• ćwiczenia utrwalające z kluczem odpowiedzi i rozdziały podsumowujące – ucz się aktywnie i trwale zapamiętuj.

Wysokiej jakości nagrania:

• 170 min nagrań native speakerów – poznaj wymowę Brytyjczyków,

• nagrania z tłumaczeniami – powtarzaj za lektorem,

• słuchaj i ucz się w drodze do pracy, na siłowni, w samochodzie.

Program komputerowy:

• ćwiczenia interaktywne – utrwalaj i powtarzaj materiał,

• gry językowe – nawet nie zauważysz, jak zapamiętasz słówka,

• testy podsumowujące – dowiedz się, ile już umiesz,

• wygodne generowanie playlist nagrań mp3 – twórz własne playlisty i zapamiętuj szybciej.

ANGIELSKI – KURS PODSTAWOWY +2CD

Angielski Kurs podstawowy przeznaczony jest dla osób początkujących, oraz wszystkich, którzy chcą szybko i samodzielnie przypomnieć sobie podstawy języka angielskiego. Kurs uczy 1500 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień – teraz już samodzielnie zapytasz o drogę, zrobisz zakupy, zarezerwujesz pokój i bez problemu dogadasz się w każdej sytuacji! Różnorodne ciekawostki zapoznają Cię z obyczajami oraz kulturą Wielkiej Brytanii.

W skład kursu wchodzą: książka oraz dwie płyty audio z nagraniami.

Książka (102 str.) zawiera zapis nagrań, interesujące ćwiczenia, ciekawostki oraz uczy prawidłowej pisowni. Część gramatyczna wyjaśnia najważniejsze zagadnienia, a zamieszczone na końcu książki tabele ułatwiają zapamiętanie materiału. Wysokiej jakości nagrania (110 min.) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłowy brytyjski akcent.

Angielski Kurs podstawowy jest polecany do samodzielnej nauki w podróży, w domu, w samochodzie. Ucz się gdziekolwiek jesteś! Opanuj podstawy języka i zacznij wreszcie rozmawiać! Naukę języka możesz kontynuować z kursem Angielski Krok dalej.

ANGIELSKI KONWERSACJE EKSTRA DLA POCZĄTKUJĄCYCH I ŚREDNIO ZAAWANSOWANYCH A1-B1 2CD

Angielski Konwersacje dla początkujących i średnio zaawansowanych ekstra:

– ponad 4,5 godz. wysokiej jakości nagrań – tylko rodowici Anglicy,

– ponad 60 ciekawych i praktycznych dialogów,

– nauka prowadzenia swobodnych rozmów,

– słówka i praktyczne zwroty na każdą okazję,

– w książce zapis nagrań wraz z tłumaczeniami,

– ćwiczenia utrwalające z kluczem odpowiedzi,

– dodatkowe nagrania z niezbędnymi zwrotami.

Angielski Konwersacje dla początkujących i średnio zaawansowanych ekstra przeznaczone są jest dla osób początkujących oraz średnio zaawansowanych, które chcą się nauczyć albo udoskonalić umiejętność prowadzenia swobodnych rozmów. Kurs jest szczególnie polecany tym, którzy wybierają się za granicę.

Kurs zawiera ponad 60 dialogów, naukę przydatnych zdań, słów i zwrotów oraz zestaw ciekawych ćwiczeń. Tematy rozmów obejmują praktyczne, życiowe sytuacje.

Książka (104 str.) zawiera dialogi, zdania, słówka oraz zwroty i tłumaczenia na język polski. W każdej z 17 lekcji znajdują się wzorce ciekawych dialogów, zestawy słówek i zwroty oraz praktyczne konwersacje na każdą okazję. W podręczniku zamieszczono również kilkadziesiąt różnorodnych ćwiczeń doskonalących umiejętność swobodnego komunikowania się oraz utrwalających nowo poznany materiał. Na końcu podręcznika umieszczono klucz odpowiedzi.

Wysokiej jakości nagrania (ponad 4,5 godziny) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać prawidłową wymowę oraz przećwiczyć rozumienie ze słuchu i uczyć się metodą powtarzania. Dialogi oraz zdania wraz z tłumaczeniami zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów.

W serii: Angielski, Niemiecki, Hiszpański, Włoski, Francuski, Norweski, Polski dla cudzoziemców oraz Angielski dla zaawansowanych.

ANGIELSKI KONWERSACJE EKSTRA DLA ZAAWANSOWANYCH Level B1-C2 +2CD

Książka + 2x audio CD (konwersacje CD +dodatkowe idiomy CD)

Angielski Konwersacje dla zaawansowanych ekstra:

– 6 godzin wysokiej jakości nagrań – tylko native speakerzy,

– ponad 60 ciekawych i praktycznych dialogów,

– nauka prowadzenia swobodnych rozmów,

– trudne słówka i praktyczne zwroty,

– w książce zapis nagrań wraz z tłumaczeniami,

– ćwiczenia utrwalające z kluczem odpowiedzi,

– dodatkowe nagrania idiomów z przykładowymi zdaniami.

Angielski Konwersacje dla zaawansowanych ekstra skierowany jest do osób, które znają język przynajmniej na poziomie średnio zaawansowanym, które chcą rozwijać umiejętność prowadzenia swobodnych konwersacji. Kurs szczególnie polecany jest przygotowującym się do egzaminów ustnych (m.in. do matury na poziomie rozszerzonym lub do CAE), a także wszystkim, którzy muszą posługiwać się językiem angielskim, np. w pracy.

Kurs to ponad 60 dialogów, nauka zaawansowanego słownictwa i zestawy ciekawych ćwiczeń.

Książka (128 str.) obejmuje 16 rozbudowanych lekcji, w których znajdują się interesujące dialogi, ciekawe słówka i zwroty, gotowe wzorce konwersacyjne na każdą okazję, a także idiomy i phrasal verbs. W podręczniku zamieszczono dodatkowo kilkadziesiąt interesujących ćwiczeń doskonalących umiejętność swobodnego komunikowania się oraz utrwalających nowo poznane słowa i zwroty. Na końcu podręcznika zamieszczono klucz odpowiedzi.

Wysokiej jakości nagrania (ponad 6 godzin) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać prawidłową wymowę oraz przećwiczyć rozumienie ze słuchu i uczyć się metodą powtarzania. Wszystkie słówka, zwroty oraz dialogi wraz z tłumaczeniami zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s